Gabinet Okulistyczny

W naszym Gabinecie Okulistycznym zapewniamy wnikliwe badanie, fachową poradę i troskę o każdego pacjenta.

Gabinet wyposażony jest w nowoczesny sprzęt diagnostyczny umożliwiający dokładne i rzetelne badanie narządu wzroku. Ale pamiętajmy, że o wartości badania i leczenia decydują przede wszystkim umiejętności i doświadczenie lekarza.

Nasz zespół

dr n. med. Joanna Słomska właściciel

Dr n. med. Joanna Słomska posiada tytuł naukowy doktora nauk medycznych i II stopień specjalizacji z okulistyki. W swojej dwudziestoletniej pracy w Klinice Okulistyki CM UJ w Krakowie zajmowała się diagnostyką i leczeniem zachowawczym i chirurgicznym schorzeń siatkówki i nowotworów narządu wzroku oraz laseroterapią w różnych chorobach oczu.

W swoim dorobku posiada publikowane w czasopismach okulistycznych prace naukowe oraz stale uczestniczy w posiedzeniach naukowych i zjazdach okulistycznych krajowych i zagranicznych. W okresie swej wieloletniej pracy współdziałała w kształceniu studentów medycyny oraz lekarzy specjalizujących się z zakresu okulistyki.

Dr med. Joanna Słomska posiada wieloletnie doświadczenie w doborze soczewek kontaktowych twardych i miękkich w różnych wadach wzroku, w tym również w przypadkach wysokiego astygmatyzmu i stożka rogówki. Uczestniczy w szkoleniach i kongresach poświęconych schorzeniom rogówki oraz aplikacji soczewek kontaktowych.

Posiada certyfikaty firm Cooper Vision, Ciba Vision, Johnson&Johnson, Bausch&Lomb, Hecht, Menicon.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Okulistycznego oraz Europejskiego Towarzystwa Soczewek Kontaktowych

lek. med. Anna Urban-Dura

Anna Urban-Dura absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Specjalizację w dziedzinie okulistyki odbyła w Klinice Okulistyki i Onkologii Okulistycznej Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Państwowy Egzamin Specjalistyczny zdała z wyróżnieniem Okręgowej Izby Lekarskiej w Krakowie uzyskując tytuł specjalisty chorób oczu.

Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób przedniego oraz tylnego odcinka gałki ocznej u dzieci i dorosłych. Swoją wiedzę nieustannie poszerza uczestnicząc w szkoleniach i kongresach naukowych.

Aneta Synowska recepcjonistka